no-img
تحقیق یار

انجام پایان نامه مدیریت


تحقیق یار

صفحه جدا

انجام پایان نامه مدیریت


enterprise-business-management

 

دانشجویان رشته مدیریت، در بحث انجام مقالات پژوهشی و پایان نامه ارشد و رساله دکترا، مشکلات و دغدغه های زیادی دارند. زیرا رشته مدیریت یکی از رشته های حساس و چند گرایشی به شمار می آید که در هر گرایش و حوزه ای نیز برای انجام پژوهش و تحقیق لازم است از روش ها و مدل های مختلفی بهره برد.

تحقیق یار با علم به این حساسیت ها و نیازهای خاص رشته مدیریت، در طول سال های فعالیت خود سعی کرد تا با شناسایی همه گرایش ها و همچنین پیش نیازها و مدل ها و روش های تحقیقاتی خاص هر گرایش،  همه نیازهای دانشجویان مدیریت را در گرایش های مختلف این رشته پوشش دهد. به طوری که افتخار داریم امروز اعلام کنیم که تحقیق یار قدیمی ترین و بزرگ ترین مرکز تخصصی انجام پایان نامه مدیریت است و خدمات پژوهشی مختلفی اعم از نگارش مقاله پژوهشی و ISI و انجام پایان نامه و رساله دکتری در گرایش های مختلفی همچون MBA، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی، مدیریت بیمه، و غیره را برای رفع نیاز دانشجویان این رشته ارایه می دهد.

 

معرفی رشته تحصیلی مدیریت

رشته مدیریت یکی از رشته های پرمخاطب به شمار می آید که امروزه در تمام کشورهای پیشرفته دنیا مورد توجه جوانان و طبقات مختلف اجتماعی است. در کشور ما نیز با توجه به نیاز کشور به مدیران پرتوان و باتجربهو سال هاست که این رشته و گرایش های مختلف آن در دانشگاه ها تدریس و ارایه می شود.

رشته‌ مدیریت‌ در کشور ما دارای‌ شاخه‌های‌ متعددی‌ است که‌ از آن‌ جمله‌ می‌توان‌ به‌ مدیریت‌ بازرگانی‌، صنعتی‌، دولتی‌، اجرایی، منابع انسانی، جهانگردی‌، تکنولوژی، فناوری اطلاعات، کارآفرینی، بیمه‌، بیمه ‌اکو، امور گمرکی‌ و امور بانکی‌ اشاره‌ کرد و همچنین‌ از شاخه‌های‌ تخصصی‌تری‌ مثل‌ مدیریت‌ کمیسریای‌ دریایی‌ یا اداره‌ امور بیمارستان‌ها نام‌ برد.

 

برای سفارش مقاله، پروپوزال، پایان نامه یا رساله دکتری حقوق،

و یا برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان

می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

سفارش پايان نامه تحقيق يار