no-img
تحقیق یار

درباره تحقیق یار بیشتر بدانید


تحقیق یار

صفحه جدا

درباره ما


1-2

گروه تحقیق یار از سال 1386 کار خود را آغاز کرد و امسال دهمین سال فعالیت خود را پشت سر می گذارد. سایت تحقیق یار نیز بیش از پنج سال است که در زمینه تحقیق و پژوهش و مقاله فعال است. کار اصلی گروه تحقیق یار، آماده سازی انواع محصولات آموزشی در زمینه تحقیقات دانشگاهی است. ما در طول سال ها فعالیت خود تلاش کردیم نیروهای حرفه ای و متخصص در پژوهش و تحقیق و مقاله را در کنار خود داشه باشیم تا بتوانیم بهترین خدمات و محصولات را برای دانشجویان و علاقه مندان به تحقیق آماده کنیم. همچنین در سال 1392 با کسب مجوز رسمی نشر (با شماره 12247)، اولین موسسه انتشاراتی تخصصی روش تحقیق دانشگاهی را راه اندازی کرده و مجموعه کتاب های «تحقیق یار» را به بازار کتاب وارد کردیم.
آماده سازی پادکست ها و فایل های صوتی آموزشی، نرم افزارهای چندرسانه ای روش تحقیق و ایبوک های آموزشی ویژه دانشجویان رشته های مختلف، بخشی از خدمات و محصولات تحقیق یار در طول سال های اخیر بوده است.
برای مشاهده بخشی از محصولات ما می توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید. همچنین در صورت تمایل به همکاری با تیم تحقیق یار می توانید به ما ایمیل بزنید، و اگر علاقه مند به چاپ کتاب هستید (یا می خواهید پایان نامه تان را به کتاب تبدیل کنید) کافی است به صفحه انتشارات وارد شده و فرم مربوطه را پر کنید.
برای ارتباط بیشتر با ما، به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید.