no-img
تحقیق یار

درباره تحقیق یار بیشتر بدانید

tahghighyar@gmail.com / ۰۲۱-۶۶۵۶۵۴۱۸ - ٦٦٥٦٤٥٧٦


انجام پایان نامه حقوقانجام پایان نامه مدیریت

تحقیق یار

صفحه جدا

درباره ما


1-2

معرفی تیم تحقیق یار

“تحقیق یار” نزدیک به 10 سال است که به صورت حرفه ای با پژوهش و تحقیق (در حوزه مدیریت، حقوق و رشته ها و گرایش های مرتبط با آنها) سروکار دارد. ما در زمینه انواع تحقیقات دانشگاهی و دانشجویی، از جمله مقالات علمی پژوهشی، پروپوزال و پایان نامه، و سمینارهای کلاسی فعالیت می کنیم. تخصص ما مشاوره و نگارش پروپوزال، پایان نامه، رساله دکتری و مقالات پژوهشی و ISI است.

“تحقیق یار” برای شرایط و سلایق مختلف، راه حل های مختلف دارد:

ما تیمی از بهترین نویسندگان و محققان که متخصص گرایش های مختلف مدیریت و حقوق هستند را در اختیار داریم. آنها به دانشجویان کمک می کنند تا مشکل پروپوزال، پایان نامه، رساله و مقالات پژوهشی شان را حل کنند.

همچنین آن دسته از دانشجویانی که برای مقطع دکترای مدیریت و حقوق و یا پذیرش خارج از کشور نیازمند یک رزومه پژوهشی قوی و قابل قبول هستند می توانند روی مشاوره ها و برنامه ریزی های کارشناسان “تحقیق یار” حساب کنند. از جمله اینکه تحقیق یار مجوز رسمی انتشار کتاب (با شماره پروانه 12247) دارد و بنابراین دانشجویان ارشد یا دکتری به راحتی می توانند رساله، پایان نامه یا مقالات شان را تبدیل به کتاب کنند و از امتیازهای ویژه داشتن کتاب بهره مند شوند.

در کنار موارد فوق، ما به دانشجویان کمک می کنیم از طریق کارگاه های آموزشی روش تحقیق، اصول نگارش پروپوزال و پایان نامه و مقاله را یاد بگیرند. محصولات آموزشی سایت، مثل فیلم و پادکست و ایبوک و … هم جدیدترین و موثرترین روش ها و تکنیک های نگارش پژوهشی را به علاقه مندان می آموزند.

در عین حال، خدمات ویژه ای هم برای دانشجویانی در نظر گرفته ایم که در جریان نوشتن تحقیق، نیازمند مشاوره و پشتیبانی اند؛ خدماتی از جمله معرفی استاد پشتیبان، برنامه ریزی و پیشنهاد موضوع، تامین مقالات زبان اصلی، انجام کارهای نرم افزاری، معرفی ژورنال، آموزش سابمیت و اکسپت و غیره.

برای حل مشکل تان در انواع تحقیق و مقاله و پایان نامه با «تحقیق یار» در تماس باشید.