no-img
تحقیق یار

مقاله رایگان، مقاله، تحقیق، پژوهش، تحقیقات دانشگاهی، سیستم اموزشیانجام پایان نامه حقوقانجام پایان نامه مدیریت

تحقیق یار
محصولات جدید تحقیق یار در راه اند.
[cycloneslider id="218-3"]

ادامه مطلب

ZIP
راه حل های تحقیق یار برای دانشجویان
zip
29 شهریور 1395

راه حل های تحقیق یار برای دانشجویان


 

راه حل های تحقیق یار برای دانشجویان

مشکلات دانشجویان، راه حل های موسسه:

آیا شما هم دانشجویی هستید که انجام تحقیقات دائم و همیشگی واحدهای مختلف دانشگاه کلافه تان کرده و از اینکه هر ترم مجبورید چند هفته وقت بگذارید تا فقط یک تحقیق از واحدهای مختلف درسی تان را انجام دهید حسابی دلتان پر است؟

مشکل از کجاست؟

آیا مشکل شما هستید که نمی توانید از همه کارهای زندگی روزمره تان دست بکشید تا چند صفحه

تحقیق را که می دانید استادتان دست آخر نگاهی هم به آنها نمی اندازد آماده کنید و به خاطر چند نمره درسی تحویل ایشان دهید؟

یا اینکه مشکل سیستم آموزشی است که به جای آنکه به صورت اصولی نیازهای پژوهشی دانشجویان را ملاحظه کرده و برای آن برنامه ریزی کند و آموزش صحیح و کارآمد به دانشجویان علاقه مند دهد، تنها به شکلی آیین نامه ای و تشریفاتی استادان و دانشجویان را مجبور به انجام تکالیف پژوهشی می کند، بدون آنکه پیش نیازهای اولیه آن را فراهم سازد؟

به نظر می رسد پاسخ به این سوال روشن است. دانشگاه های ما متاسفانه تنها به فکر افزایش آمارهای تحقیقاتی و پژوهشی خود هستند و برای این کار در عوض آنکه سیستم پژوهش محور را جدی گرفته و لوازم و شرایط کارهای پژوهشی را برای دانشجویان علاقه مند (و نه همه دانشجویان، آن هم به صورت صوری و تشریفاتی) فراهم نموده و با بکارگیری واحدهای آموزشی مستمر، ایجاد بسترهای عملی و عینی هدفمند، برنامه ریزی بلند مدت و فراگیر، بهره گیری از اساتید متخصص و حرفه ای، راه اندازی کارگاه ها و کلاس ها و سمینارها و همایش های دانشجویی برای آشناسازی بیشتر دانشجویان و علاقه مندسازی آنها به امر پژوهش، و نهایتا اتخاذ سیاست های کلان پژوهشی (به جای سیاست های ترمیک و امتحان محور)، تا اندازه ای این خلاء را پر کنند، فقط دانشجویان را مجبور می کنند تا یکتحقیق را به عنوان کار عملی تحویل دهند. تحقیقی که نه دانشجو به خوبی از نحوه انجام آن آگاهی دارد (چرا که اساتید و دانشگاه این آگاهی را به دانشجو نمی دهند) و نه اساتید حاضرند برای اطلاع بیشتر دانشجو کار جدی ای صورت دهند، و دست کم با مطالعه دقیق تحقیق، ایرادات و اشکالات کار را به دانشجو بگویند.

در یک چنین شرایطی چه کار باید کرد؟

تحقیق یار دو پیشنهاد برای شما دانشجویان عزیز دارد:

۱- با مطالعه مقالات و یادداشت ها و اطلاعات علمی ای که در سایت (منوی مقالات خواندنی، دانش نامه پژوهش و فایل های آموزشی) موجود است تا اندازه ای با اصول تحقیق آشنا شوند و پس از آن، با عضویت ویژه در سایت، ضمن مشاوره با کارشناسان موسسه، تحت نظر یک استاد پشتیبان قرار گرفته و با یک برنامه ریزی صحیح و کاربردی، پژوهش و تحقیقات دانشگاهی شان را با موفقیت به انجام برسانند.

همچنین این دانشجویان عزیز می توانند با شرکت در دوره های آموزشی مقاله نویسی، پروپوزال نویسی، و پایان نامه نویسی، از نزدیک و تحت نظارت یک استاد حرفه ای و متخصص در امر پژوهش، با جزئیات و ظرائف کار پژوهشی آشنا شوند و در نهایت نیز یک نمونه تحقیق پژوهشی را به رایگان در کارگاه های آموزشی تکمیل کرده و مورد استفاده قرار دهند.

۲- اما اگر برخی از دانشجویان فرصت انجام این کارها را نداشته و به خاطر مشغله های کاری و شخصی و خانوادگی قادر به پیگیری این آموزش های نیستند، و یا اساسا علاقه چندانی به بحث تحقیق ندارند و احساس می کنند در آینده نیز قرار نیست در این حوزه فعالیتی داشته باشند، می توانند در بخش «خدمات نگارشی»، ضمن پر کردن فرم درخواست نگارش تحقیق، موضوع و رشته و توضیحات اولیه را برای کسب مشاوره و انجام تحقیقات دانشگاهی و یا پایان نامه شان ارائه کنند تا کارشناسان ما در اولین فرصت نسبت به انجام خواسته این عزیزان اقدام نمایند.

هدف ما رفع مشکلات دانشگاهی شماست. پس از همین حالا اقدام کنید.

 درباره نویسنده

تحقیق یار 97 نوشته در تحقیق یار دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید